مديرعامل بانک ايران زمين:
کارکنان ما بايد توانايي کسب و انتقال دانش را در خود تقويت کنند
شنبه 15 ارديبهشت 1397 - 13:29:42
اقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي مديرعامل بانک ايران زمين، امروز با حضور در کلاس آموزشي کارکنان جديد اين بانک با بيان اهميت نقش آموزش اظهار داشت: کارکنان يک سازمان پويا، بايد توانايي کسب و انتقال دانش را در خود تقويت کنند تا در آينده شاهد رشد و توسعه پايدار باشيم .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، عبد المجيد پورسعيد مدير عامل اين بانک ضمن ابراز خرسندي و خوشامد گويي به کارکنان جديد گفت: بانک ايران زمين به لحاظ کيفي و کمي در حال توسعه است و استخدام‌هاي جديد نيز در همين راستا انجام شده است .
وي يکي از مهمترين عوامل در توسعه سازمان‌ها را شايسته سالاري عنوان کرد و گفت: شايسته سالاري ضمن اينکه به سازمان‌ها در جهت انطباق پذيري با شرايط جديد کمک مي‌کند، باعث رشد ويژگي‌هاي مثبت و اثر بخشي پرسنل در مسئوليت‌هاي واگذار شده، مي‌شود .
در اين مراسم هادي قديمي عضو هيات مديره، محمد رضا ادبي معاون عمليات بانکي، منوچهر ثقفي مدير امور سرمايه انساني و آموزش، داود فصيحي مدير حوزه مدير عامل، مصطفي يزدانجو مدير امور شعب استانها، اصغر امير شکري مدير آموزش و سيد محمد حسين استاد مدير روابط عمومي حضور داشتند .
لازم به ذکر است کارکنان جديد از طريق آزمون استخدامي که توسط سازمان سنجش آموزش کشور در اسفند ماه سال گذشته برگزار شد و همچنين مصاحبه حضوري پذيرفته شده اند .
-->
http://inni.ir/?code=32672
بستن   چاپ