صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
     بورس
برنامه منافقين براي هفته معلم با دستگيري يکي از اعضا بي نتيجه ماند
يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 - 15:57:41
  بزرگنمايي:

برنامه منافقين براي هفته معلم با دستگيري يکي از اعضا بي نتيجه مانداقتصاد طلائي - معاون دادستان مشهد از دستگيري فردي 37 ساله و مرتبط با جريان نفاق در مشهد خبر داد.
دستگيري فردي مرتبط با جريان نفاق در مشهد قاضي حيدري معاون دادستان مشهد در خصوص دستگيري يک فرد مرتبط با جريان نفاق در مشهد اظهار کرد: بايد توجه داشت جريان بهاييت هميشه ادعا دارد يک تشکيلات سياسي و عقيدتي است و فعاليت‌هاي نظامي ندارد اما اين فرد دستگير شده که بهايي است، با سازمان گروهک تروريستي منافقين مرتبط بود و در راستاي اقدامات تروريستي اين جريان فعاليت داشت. البته فعاليت‌هاي اين گروهک تنها در حوزه نظامي نيست و ايجاد اغتشاش و هجوم‌هاي ضدامنيتي نيز از ديگر فعاليت‌هاي آن‌هاست.
در واقع اين جريان تلاش داشت از فضاي روز کارگر و هفته معلم استفاده کرده و هجمه اي عليه زيرساخت‌هاي مورد حمايت حاکميت قرار دهد. البته اين افراد زير نظر اداره اطلاعات بودند و اداره کل اطلاعات استان نيز با توجه به وظايف ذاتي خود اين کار را انجام داد و به اين گروهک ضربه خورد. در واقع پيوند بهاييت و جريان نفاق براي ما مساله است در حالي جريان بهاييت ادعايي خلاف اين مساله را دارد ولي در اين جريان اين مساله زير ضربه قرار گرفت.


منبع: isna.ir


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.