صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    بانک
پيشرفت پروژه‌هاي موسسه اعتباري کوثر در مناطق زلزله زده کرمانشاه
يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 - 11:44:52
  بزرگنمايي:

پيشرفت پروژه‌هاي موسسه اعتباري کوثر در مناطق زلزله زده کرمانشاهاقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي مديرعامل موسسه اعتباري کوثر به همراه برخي معاونين و مديران حوزه مرکزي از روند پيشرفت احداث مسجد و مدرسه در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بازديد نمودند .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، عيسي رضايي به همراه برخي معاونين و مديران حوزه مرکزي کوثر با حضور در شهرستان سرپل ذهاب و روستاهاي اطراف از نزديک با مردم گفتگو و در جريان پيشرفت پروژه‌هاي در دست احداث کوثر قرار گرفتند .
بر اساس اين گزارش، موسسه اعتباري کوثر با حمايت کارکنان خود از همان لحظات ابتدايي وقوع زلزله استان کرمانشاه در کنار مردم حضور داشت و علاوه بر توزيع اقلام مصرفي شامل صدها هزار بطري آب معدني، مواد غذايي و نان‌هاي صنعتي، با احداث مدرسه شهيد عباس کلهر در روستاي مله ديزگه، مسجد نبي اکرم(ص) در روستاي سراب ذهاب، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) در روستاي فتاح بگ همراه با آسيب ديدگان در فرآيند بازسازي مناطق زلزله زده گام بر مي‌دارد .
اين گزارش مي‌افزايد: بازديد از شعب موسسه اعتباري کوثر، کارخانه نان صنعتي، حضور در پاسگاه مرکزي، ديدار با مسئولين و بيان خاطرات سال‌هاي حضور در جبهه‌هاي غرب کشور، بازديد ارتفاعات شاهو، بيزل، بمو، قلاجه، تنگه حاجيان و ارتفاعات بازي دراز از برنامه‌هاي حاشيه اي سفر مديران موسسه اعتباري کوثر به استان کرمانشاه بود .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.