صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    بانک
برگزاري سمينار سراسري روساي شعب استان‌هاي خراسان رضوي و شمالي
يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 - 10:15:51
  بزرگنمايي:

برگزاري سمينار سراسري روساي شعب استان‌هاي خراسان رضوي و شمالياقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي سمينار سراسري روساي شعب استانهاي خراسان رضوي و شمالي با حضور مديرعامل، عضو هيات مديره، معاون عمليات بانکي، مدير و تمامي روساي شعب اين استانها برگزار شد .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، در اين سمينار هادي قديمي نائب رئيس هيات مديره بانک ايران زمين با اشاره به اين نکته که 20 سال از کاشت نهال بانک در استان خراسان مي‌گذرد، گفت: امروز شاهد رشد بانک ايران زمين هستيم، در برخي شاخص‌ها همچون بانکداري مدرن در بين بانکهاي با سابقه چندين ساله از جايگاه بسيار بالاتري برخورداريم و اين چيزي نيست جز ياري خدا و تلاش کليه کارکنان خدوم بانک ممکن نبوده است .
قديمي افزود: در حال حاضر آموزش مشتريان در استفاده از خدمات الکترونيکي بانک در راستاي بازاريابي و جذب و حفظ منابع بسيار حائز اهميت است چرا که اين خدمات مطابق با نيازهاي امروز و آتي مشتريان طراحي شده است ضمن اينکه توسعه اين خدمات تأثير مستقيمي در کنترل هزينه‌هاي بانک خواهد داشت و اين به معناي سودآوري است .
در ادامه معاون عمليات بانکي پس از اظهار خرسندي از حضور در جمع صميمي کارکنان استان‌هاي خراسان رضوي و شمالي به لزوم مشتري مداري و برخورد شايسته با مشتري اشاره کرد و اذعان داشت: برخورد شايسته و در خور شئونات انساني با مشتري تأثير به مراتب عميق‌تري در مقايسه با ارائه هر گونه خدمات بر وي خواهد داشت. تجربه نشان داده تکريم مشتريان باعث ماندگاري آنها و تکرار در اخذ خدمات بانکي ميشود .
ادبي در پايان با تأکيد بر تقويت علاقه و وفاداري کارکنان به برند بانک گفت: لازم است هر خدمت جديدي که توسط بانک ارائه مي‌شود قبل از ارائه به مشتريان مورد استفاده کليه پرسنل قرار گيرد تا علاوه بر اينکه چالشهاي و ضعف‌هاي آن مورد بررسي قرار مي‌گيرد، همکاران با کيفيت بهتري به مشتريان آموزش دهند .
در اين سمينار علي اکبر ريحاني مدير شعب استانهاي خراسان رضوي و شمالي در اين، خلاصه اي از عملکرد شعب منطقه در سال 96 را ارائه و به تشريح نقاط قوت و ضعف اين مديريت پرداخت .
وي با اشاره به اينکه حضور مديران در بين کارکنان موجب قوت قلب کارکنان مي‌شود اذعان داشت: استان خراسان از لحاظ ظرفيت مالي جزو چند استان برتر کشور است، که اين امر باعث شده عرصه رقابت خصوصاً در بين بانکهاي اين استان شدت يابد .
شايان ذکر است در اين سمينار ضمن بررسي عملکرد سال گذشته و مورد تجزيه و تحليل شرايط، برتحقق اهداف سال جاري تأکيد شد .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.