صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    بانک
بازديد سخنگوي دولت از بيمارستان بانک ملي
يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 - 09:40:05
  بزرگنمايي:

بازديد سخنگوي دولت از بيمارستان بانک ملياقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي سخنگوي دولت و معاون رييس جمهور امروز با حضور در بيمارستان بانک ملي ايران و بازديد از بخش‌هاي مختلف، ابراز اميدواري کرد بيمارستان بانک ملي ايران الگويي براي دستگاه‌هاي خدمت رسان به مردم باشد .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، محمدباقر نوبخت امروز ضمن حضور در بيمارستان بانک ملي ايران، از بخش‌هاي مختلف بيمارستان از جمله بخش آنژيوگرافي بازديد و از بيماران اين بخش‌ها عيادت کرد .
وي در اين بازديد با اشاره به خدمات ارزنده بيمارستان بانک ملي ايران به هموطنان اظهار کرد: بنده به مديرعامل محترم بانک ملي ايران و رئيس بيمارستان بانک اعلام کردم که اين خدمات، نمادي از مردم سالاري است .
سخنگوي دولت تاکيد کرد: زماني که مردم را سالار خود بدانيم، بايد به بهترين شکل آنها را تکريم کنيم و در خدمتشان باشيم. اختصاص دادن چنين فضايي در بيمارستان بانک ملي ايران براي سلامتي مردم نشان مي‌دهد که چه نگاه احترام آميزي به مردم داريم و اميدواريم اين الگويي براي همه دستگاه هايي باشد که به نوعي مسئوليت خدمتگزاري به مردم را دارند .
نوبخت همچنين در جريان بازديد از بخش آنژيوگرافي بيمارستان بانک نيز بيان کرد: آنچه که در بازديد امروز مشاهده کردم، آراستگي و مناسب بودن محيط بيمارستان براي کارهاي درماني بود و صرف نظر از اين آراستگي، آنچه که در بخش آنژيوگرافي به چشم مي‌خورد، بهره مندي از تجهيزات پيشرفته و به روز در اين بخش است .
همچنين معاون رييس جمهور در اين بازديد در جريان آخرين وضعيت سلامتي ناصر يمين مردوخي کردستاني پيشکسوت عرصه رسانه که مدتي است به علت بيماري در بيمارستان بانک ملي ايران بستري شده است، قرار گرفت و سلامتي ايشان را از درگاه خداوند خواستار شد .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.