صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    بانک
تاکيد مديران عامل بانک ملي و ايرنا بر اهميت اعتماد مردم در بانک و رسانه
يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 - 09:40:04
  بزرگنمايي:

تاکيد مديران عامل بانک ملي و ايرنا بر اهميت اعتماد مردم در بانک و رسانهاقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي مديرعامل بانک ملي ايران با حضور در محل خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران (ايرنا) ضمن ديدار با مديرعامل اين رسانه، در جمع خبرنگاران آن حاضر شد و به سوالاتشان پاسخ گفت .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، محمد رضا حسين زاده در ديدار با سيد ضياء هاشمي مديرعامل ايرنا با بيان اين که قدمت هر دو نهاد تقريبا به يک اندازه است، گفت: هر دو مجموعه در خدمت دولت هستند و با قوت، اهداف دولت جمهوري اسلامي ايران را پيش مي‌برند .
وي با بيان اين که رويکرد ايرنا در دوره جديد بسيار قابل توجه است، افزود: ايرنا مورد وثوق دولت و مردم است و اعتماد مخاطبان را به خوبي جلب کرده است .
حسين زاده با بيان اين که رسانه، نقطه اتصال سازمان و مخاطبان است، ادامه داد: سال گذشته انقلابي در روابط عمومي بانک ملي ايران به منظور توسعه حضور بانک در رسانه‌ها ايجاد شد که تجربه بسيار موفقي هم بود .
مديرعامل بانک ملي ايران در ادامه اين ديدار به تشريح خدمات اين بانک پرداخت و خاطرنشان کرد: در دوره اي که پيام رسان‌هاي بومي خدمات تقريبا يکساني ارائه مي‌دهند، پيام رسان «بله» که با حمايت بانک ملي ايران توسعه پيدا کرده، خدمات بانکي منحصر به فردي براي مخاطبان تدارک ديده است .
وي افزود: «بانک آفيسر» خدمت منحصر به فرد ديگري از بانک ملي ايران است که بر بستر پيام رسان «بله» ارائه مي‌شود و خوشبختانه مورد توجه مشتريان بانک هم قرار گرفته است .
حسين زاده با بيان اين که «اعتماد مردم» کليدواژه رشد و توسعه خدمات بانک ملي ايران است، تاکيد کرد: اطمينان به بانک ملي ايران محدود به داخل کشور نيست، بلکه هم اکنون بسياري از کشورهاي خارجي به بانک ملي ايران پيشنهاد حضور و يا توسعه خدمات رساني را داده اند .
در ادامه اين ديدار، سيد ضياء هاشمي مديرعامل خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران با اشاره به سابقه خوب بانک ملي ايران در اذهان مردم کشور، گفت: اقدامات بانک ملي ايران در همه زمينه ها، به ويژه اقدام اخير در معرفي پيام رسان «بله» به عنوان يک محصول بومي که خدمات تازه دارد، بسيار قابل تقدير است .
وي با بيان اين که امروز، فضاي مجازي همه عرصه‌ها را در نورديده و بسيار خوب است که بانک ملي ايران خدمات بانکي را بر اين بستر پياده سازي کرده است، ادامه داد: حوزه‌هاي اجتماعي و امنيتي نيز از حوزه اقتصاد اثر مي‌پذيرند، بنابراين ارائه خدمات بانکي بومي بر بستر فضاي مجازي بسيار مطلوب است .
هاشمي همچنين با بيان اين که ايرنا تلاش کرده راوي صادق، موثق و مورد اعتماد باشد، تاکيد کرد: از همه ظرفيت‌هاي اين رسانه براي معرفي خدمات بانک ملي ايران به جامعه مخاطبان استفاده خواهد شد .
تضمين مديرعامل بانک ملي ايران براي بازگرداندن ارز سپرده گذاران
مديرعامل بانک ملي ايران در ادامه اين ديدار در جمع خبرنگاران ايرنا حضور يافت و به سوالات آنها پاسخ گفت .
حسين زاده در پاسخ به سوالي درباره وضعيت سپرده‌هاي ارزي گفت: اين بانک تضمين مي‌کند به حساب‌هاي ارزي با همان پايه پولي که افتتاح حساب شده است، سود بپردازد و موجودي نهايي را به همان ارز تحويل مشتري دهد .
حسين زاده ادامه داد: همه بانک‌هاي دولتي به ويژه بانک ملي ايران براي افتتاح سپرده‌هاي ارزي آماده اند و مردم مي‌توانند با گشايش اين حساب‌ها هم دارايي خود را در جاي امن نگهداري کنند و هم ماهانه از سود ارزي آن بهره مند شوند .
وي اعلام کرد براي افتتاح حساب‌هاي ارزي به حداقل معادل يک هزار دلار نياز است .
مديرعامل بانک ملي ايران همچنين از آمادگي اين بانک براي خريد ارز حاصل از صادرات خبر داد و گفت: صادرکنندگان مي‌توانند هر ارزي را که در ايران يا خارج از کشور دارند، به نرخ روز به بانک ملي بفروشند .
حسين زاده افزود: واحدهاي ارزي بانک ملي براي گشايش اعتبار اسنادي (ال.سي) بويژه براي واردات کالاهاي اساسي به نرخ مصوب 3800 تومان آماده اند .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.