صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    بانک
کلنگ زني يک باب مدرسه در گنبدکاووس با مشارکت بانک ملي
يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 - 09:40:02
  بزرگنمايي:

کلنگ زني يک باب مدرسه در گنبدکاووس با مشارکت بانک ملياقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي همزمان با هفته گراميداشت مقام معلم، کلنگ زني و عمليات اجرايي يک باب مدرسه در روستاي سارلي عليا از توابع شهرستان گنبدکاووس با مشارکت بانک ملي ايران آغاز شد .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، برات کريمي عضو هيات مديره بانک در مراسم کلنگ زني اين مدرسه سه کلاسه که با حضور يوسف نجفي معاون حقوقي و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و تني چند از مسئولان محلي برگزار شد، اظهار کرد: بانک ملي ايران در کنار ايفاي نقش موثر در سطح کلان اقتصاد کشور و حمايت از توليد ملي و اشتغال، در پاسخ به اعتماد مردم، علاوه بر توجه به امور معيشتي آحاد جامعه به خصوص جوانان، نگاه ويژه اي به انجام رسالت و مسئوليت اجتماعي خود دارد که از آن جمله مي‌توان به مشارکت در ساخت مدارس و فضاهاي آموزشي، مراکز بهداشتي و درماني، حمايت از طرح‌هاي دانش بنيان، همايش‌هاي علمي، مسابقات ورزشي و همچنين آزادي زندانيان جرايم مالي غيرعمد اشاره کرد .
وي تصريح کرد: اين بانک از ابتداي طرح ساخت مدارس از سوي بانک‌ها تاکنون71 باب مدرسه ساخته است و اميدواريم با توجه به محروميت و کمبود فضاي آموزشي در استان گلستان، تعداد مدرسه بيشتري با مشارکت بانک ملي ايران در اين استان احداث شود .
در اين مراسم فرج الله رزاقي مدير آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس نيز گفت: روستاي سارلي عليا با کمبود فضاي آموزشي در مقطع متوسطه مواجه است .
همچنين عضو هيات مديره بانک ملي ايران در سي و چهارمين يادواره بزرگداشت مقام معلم و تجليل از معلمان نمونه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به مقام شامخ معلم و نقش موثر و رسالت انبيايي معلمان در هدايت، انسان سازي و تربيت نسل پويا و متعهد، بر پاسداشت و تجليل مناسب با شان و منزلت اين قشر زحمتکش و تاثيرگذار تاکيد کرد .
وي با بيان اينکه بانک ملي ايران همکاري و تعامل با مراکز توليد علم و دانش به ويژه فرهنگيان را افتخار خود مي‌داند، تصريح کرد: آموزش و پرورش زيربناي توسعه فرهنگي، اجتماعي و سياسي هر جامعه محسوب مي‌شود لذا کمک به اين نهاد انسان ساز، قطعاً در رشد و توسعه همه جانبه کشور موثر است .
کريمي بيان کرد: بانک ملي ايران در سال‌هاي اخير، 40 هزار ميليارد ريال تسهيلات در قالب‌هاي مختلف به فرهنگيان پرداخت کرده است .
نواختن زنگ" سپاس معلم" توسط عضو هيات مديره بانک و معاون وزير آموزش و پرورش از ديگر بخش‌هاي اين مراسم بود .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.