صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    بانک
حمايت ٢٥ ساله بانک صادرات از موسسه فرهنگي سپهر معرفت
يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 - 09:25:25
  بزرگنمايي:

حمايت ٢٥ ساله بانک صادرات از موسسه فرهنگي سپهر معرفتاقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي ​همزمان با فرا رسيدن هفته بزرگداشت مقام معلم، طي مراسمي به مناسبت بيست و پنجمين سالگرد تاسيس موسسه فرهنگي «سپهر معرفت» و «مدارس سپهر»، با حضور مديران ارشد بانک صادرات ايران و مقامات فرهنگي و هنري کشور، از مديران بانک صادرات ايران، موسسان، آموزگاران منتخب، معلمان پيشکسوت و همچنين دانش آموزان نخبه اين مدارس تجليل شد .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، بيست و پنجمين سالگرد تاسيس موسسه فرهنگي سپهر معرفت طي مراسمي با حضور احمد مسجد جامعي عضو شوراي شهر تهران و وزير اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامي، پرويز مقدسي رييس هيات مديره و علي حاجي پور معاون شعب و بازاريابي بانک صادرات ايران، منوچهر ناصر الملکي رييس موسسه فرهنگي سپهر معرفت، استاد اسرافيل شيرچي هنرمند برجسته خطاطي کشور، اعضاي هيات موسس، معلمان پيشکسوت و خانواده‌هاي دانش آموزان منتخب و در آستانه «روز معلم» گرامي داشته شد .
بنا براين گزارش، احمد مسجد جامعي در اين مراسم طي سخناني با بيان اينکه پس از راه اندازي دارالفنون در ايران که ويژه افراد متمول نزديک به دربار بوده، صاحبان سرمايه و علم و دانش با ايجاد موسسات خيريه، آموزش در ميان اقشار عمومي جامعه را بسط داده اند، گفت: چهره‌هاي بزرگي در ميان دانش آموختگان اين موسسات ظهور کردند که در فرهنگ و ادبيات ايران آثار بزرگي بر جاي نهادند .
همچنين منوچهر ناصر الملکي با تبريک روز معلم به آموزگاران اين مجموعه، به سابقه ٢٥ ساله تاسيس اين مجموعه توسط مديران بانک صادرات ايران اشاره کرد و گفت: تا کنون بيش از ١٠٠ ميليون نفر ساعت کار آموزشي در اين موسسه انجام شده و طي اين مدت بيش از ٢٠ هزار دانش آموز از سرچشمه‌هاي معرفت و علم و دانش در مدارس سپهر بهره مند شده اند که اين مهم هيچگاه بدون حمايت بانک صادرات ايران ميسر نبوده است. در اين مراسم که با اجراي برنامه‌هاي متنوع فرهنگي از سوي دانش آموزان آن همراه بود، از يادمان ٢٥ سالگي آن با اثري از خوشنويسي استاد اسرافيل شيرچي پرده برداري شد .
گفتني است، موسسه فرهنگي «سپهر معرفت» در سال ١٣٧٢ با حمايت بانک صادرات ايران پايه گذاري شد که نقش آن در راستاي انجام رسالت‌هاي اجتماعي همچنان برجسته است. اين موسسه با در اختيار داشتن ١٥ مدرسه در سطوح مختلف تحصيلي در شهرهاي مختلف کشور در حال حاضر ٤٤٠٠ نفر دانش آموز شاغل به تحصيل و ٣٨٥ کادر آموزشي دارد .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.