صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    بانک
موسسه ملل:
برنامه موسسه ملل در سال 97 حمايت از کالاي ايراني است
يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 - 09:13:20
  بزرگنمايي:

برنامه موسسه ملل در سال 97 حمايت از کالاي ايراني استاقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي محمدرضا مروجي گفت: برنامه موسسه اعتباري ملل در سال 97 طبق فرمايش مقام معظم رهبري حمايت از کالاي ايراني و پرداخت تسهيلات در اين زمينه است .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، محمدرضا مروجي قائم مقام موسسه اعتباري ملل ضمن بيان اينکه برنامه اين موسسه در سال 97 پرداخت تسهيلات در قالب حمايت از کالاي ايراني است گفت: به زودي کارت اعتباري خريد کالاي ايراني در شعبات موسسه ملل در قالب پرداخت تسهيلات ارائه مي‌شود .
وي ادامه داد: کارتهاي اعتباري به‌طور آزمايشي از پانزدهم ارديبهشت ماه آغاز به کار خواهد کرد و در صورت موفقيت ارائه آن در کليه شعبات موسسه اعتباري ملل امکان‌پذير خواهد بود .
قائم مقام مديرعامل موسسه اعتباري ملل بيان داشت: در مجمع عمومي مجوز افزايش سرمايه 2 هزار ميليارد ريالي را از سهامداران گرفته ايم و احتمالاً در سال 97 اين افزايش سرمايه عملياتي خواهد شد و سرمايه موسسه به 8000 ميليارد ريال خواهد رسيد .
مروجي با بيان اينکه حداقل سرمايه مورد نياز براي بانک شدن 400 ميليارد تومان است بيان داشت: با توجه به اينکه هم اکنون سرمايه موسسه بيش از 600 ميليارد تومان است از نظر قانوني و نيز تاييديه اعضاي هيئت مديره هيچ مشکلي جهت تبديل موسسه به بانک نداريم و درخواست خود را در اين خصوص به بانک مرکزي ارائه کرده ايم .
وي ادامه داد: زيرساخت‌هاي موسسه اعتباري ملل براي بانک شدن را فراهم نموده ايم و هر وقت مسئولان محترم بانک مرکزي صلاح بدانند اين آمادگي را داريم که موسسه را به بانک تبديل کنيم .
رئيس هيئت مديره موسسه اعتباري ملل با اشاره به اينکه در سال گذشته از حدود 380 هزار سپرده گذاران تعاوني وحدت بيش از 98 درصد آنها را ساماندهي کرده ايم ادامه داد: حدود 9000 نفر از سپرده‌گذاران اين تعاوني باقيمانده که از اين تعداد نيز به هر يک 100 ميليون تومان پرداخت کرده ايم .
وي افزود: در مرحله اول 270 هزار نفر از سپرده‌گذاران اين تعاوني با اعتباري معادل 90 ميليارد تومان از منابع موسسه ملل پرداخت شده و ساماندهي بسياري از سپرده‌گذاران بدون کسر سود سپرده آنان انجام شده است .
مروجي ادامه داد: رايزني‌هايي را با بانک مرکزي و قوه قضائيه براي پرداخت سپرده 9000 نفر ديگر نيز انجام داديم که تا حدودي به نتيجه رسيده و انشالله تا 2 تا 3 ماه آينده تسويه کل سپرده گذاران انجام خواهد شد .
رئيس هيئت مديره موسسه اعتباري ملل با اشاره به برخي از تجمعات غيرقانوني در جلوي شعب موسسه افزود: طبق بررسي‌هاي صورت گرفته توسط وزارت اطلاعات و نيروي انتظامي بسياري از تجمع کنندگان سپرده گذار نبوده و به جهت تهيه فيلم براي شبکه‌هاي معاند و ضد انقلاب فعاليت مي‌کردند که خوشبختانه با دستگيري اين تعداد از فريب خوردگان از هفته گذشته ديگر تجمعي در جلوي شعبات موسسه اعتباري ملل صورت نگرفته است .
مروجي افزود: هم اکنون موسسه اعتباري ملل در جايگاه مناسبي در بين بانکها و موسسات مالي و اعتباري قرار دارد .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.