صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 23 مهر 1398 - Tuesday, October 15, 2019
    بانک
صيدي در جمع مشتريان و کارکنان؛
برند بانک صادرات ايران ثمره اعتماد مردم ايران است
شنبه 15 ارديبهشت 1397 - 15:17:01
  بزرگنمايي:

برند بانک صادرات ايران ثمره اعتماد مردم ايران استاقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي مديرعامل بانک صادرات ايران به دنبال حضور نوروزي در جمع کارکنان استانهاي کرمانشاه، زنجان و آذربايجان شرقي، در تازه‌ترين سفر استاني خود در بهار سال ٩٧ در جمع همکاران و مشتريان خونگرم خوزستاني حاضر شد .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، حجت اله صيدي روز پنج شنبه ١٣ ارديبهشت در سفر به استان خوزستان طي بازديدي از شعب بندر ماهشهر و شادگان، خدمت رساني به مردم اين استان را فرصتي مغتنم براي کارکنان بانک صادرات ايران برشمرد و تحقق شعار هميشگي «حق با مشتري است» در بانک را در گرو خدمات با کيفيت و نوآوري در پاسخگويي به نيازهاي مشتريان خرد و کلان بانک دانست .
صيدي در اين سفر که به همراهي معاون بازاريابي و شعب بانک به خوزستان سفر کرده بود، موضوعات مختلفي را در استفاده از ظرفيت‌هاي بزرگ اقتصادي اين استان مورد توجه قرار داد و با اشاره به وجود ١٢٦ شعبه بانک صادرات ايران در سطح اين استان پهناور گفت: با اين گستردگي و پراکندگي شبکه شعب مي‌توان ظرفيت‌هاي استان خوزستان در جذب منابع و ارائه انواع خدمات بانکي را بسيار بالاتر پيش بيني کرد .
مديرعامل بانک صادرات ايران ارتقاي سطح نفوذ بانک در استان را نيز مورد توجه قرار داد و تقويت آن را مستلزم اهميت بيشتر به حوزه نيروي انساني به خصوص آموزش، فعالانه‌تر دانست. صيدي در بازديد از شعب و ضمن تکريم مشتريان، از نزديک با آنها به گفت و گو پرداخت و با بي اينکه بانک صادرات ايران، بانک مردم است، سهولت استفاده از خدمات بانکداري الکترونيک را مورد تاکيد قرار داد و بهبود کيفيت ارائه اين خدمات را يکي از رموز تکريم مشتريان دانست .
مديرعامل بانک همچنين ضمن ابراز خرسندي از استقبال عمومي براي سپرده گذاري و استفاده از خدمات بانک صادرات ايران تاکيد کرد و افزود: مشتريان انتظار دارند هر روز خدمات نوين و با کيفيت بالاتري از اين بانک دريافت کنند، چرا که اين اعتماد ثمره سالها تلاش دلسوزانه و بي دريغ تمامي همکاران بوده و با همت و جديت، ماندگار شده است .
مديرعامل بانک صادرات ايران که در اين سفر ميهمان مردم خوزستان بود، رسيدگي به امور کارکنان بانک و مسائل آنها را نيز به عنوان يکي از اولويت‌هاي کاري خود مد نظر قرار داد و دستورات لازم براي حل آنها را صادر کرد .
صيدي گفت: بانکداران و همکاران صف به مثابه تلاشگران خط مقدم در شعب بانک هستند که توجه بيشتر به بهبود وضعيت معيشتي، تقويت سطح تعلق شغلي و انگيزه بالاي اين همکاران، مورد تاکيد مديران بانک است .
وي افزود: اين قبيل مسائل بدون ترديد بر کيفيت فعاليت آنها اثر مي‌گذارد و يکي از عوامل تعيين کننده در تقويت برند بانک است. صيدي تصريح کرد: بايد در صيانت و ارتقاي برند معتبر بانک صادرات ايران کوشيد. چه بسا ارزش اين برند از ١٧٠٠ هزار ميليارد ريال دارايي آن بالاتر است .
در اين بازديدها که يک شعبه در شهر شادگان و ٢ شعبه در شهر ماهشهر را شامل مي‌شد، براي تقويت ساختارهاي بانک در خدمت رساني به ظرفيت‌هاي بزرگ اقتصادي اين مناطق دستوراتي به مسوولان شعب داده شد و در عين حال پيگيري مطالبات نيز مورد بررسي و برنامه ريزي قرار گرفت .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.