صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    بانک
رييس هيات مديره موسسه ملل:
برنامه موسسه ملل در سال 97 حمايت از کالاي ايراني است
شنبه 15 ارديبهشت 1397 - 13:30:22
  بزرگنمايي:

برنامه موسسه ملل در سال 97 حمايت از کالاي ايراني استاقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي محمدرضا مروجي گفت: برنامه موسسه اعتباري ملل در سال 97طبق فرمايش مقام معظم رهبري حمايت از کالاي ايراني و پرداخت تسهيلات در اين زمينه است .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، محمدرضا مروجي قائم مقام موسسه اعتباري ملل ضمن بيان اينکه برنامه اين موسسه در سال 97پرداخت تسهيلات در قالب حمايت از کالاي ايراني است گفت: به زودي کارت اعتباري خريد کالاي ايراني در شعبات موسسه ملل در قالب پرداخت تسهيلات ارائه مي‌شود .
وي ادامه داد: کارتهاي اعتباري به‌طور آزمايشي از پانزدهم ارديبهشت ماه آغاز به کار خواهد کرد و در صورت موفقيت ارائه آن در کليه شعبات موسسه اعتباري ملل امکان‌پذير خواهد بود .
قائم مقام مديرعامل موسسه اعتباري ملل بيان داشت: در مجمع عمومي مجوز افزايش سرمايه 2هزار ميليارد ريالي را از سهامداران گرفته ايم و احتمالاً در سال 97اين افزايش سرمايه عملياتي خواهد شد و سرمايه موسسه به 8000ميليارد ريال خواهد رسيد .
مروجي با بيان اينکه حداقل سرمايه مورد نياز براي بانک شدن 400ميليارد تومان است بيان داشت: با توجه به اينکه هم اکنون سرمايه موسسه بيش از 600ميليارد تومان است از نظر قانوني و نيز تاييديه اعضاي هيئت مديره هيچ مشکلي جهت تبديل موسسه به بانک نداريم و درخواست خود را در اين خصوص به بانک مرکزي ارائه کرده ايم .
وي ادامه داد: زيرساخت‌هاي موسسه اعتباري ملل براي بانک شدن را فراهم نموده ايم و هر وقت مسئولان محترم بانک مرکزي صلاح بدانند اين آمادگي را داريم که موسسه را به بانک تبديل کنيم .
رئيس هيئت مديره موسسه اعتباري ملل با اشاره به اينکه در سال گذشته از حدود 380هزار سپرده گذاران تعاوني وحدت بيش از 98درصد آنها را ساماندهي کرده ايم ادامه داد: حدود 9000نفر از سپرده‌گذاران اين تعاوني باقيمانده که از اين تعداد نيز به هر يک 100ميليون تومان پرداخت کرده ايم .
وي افزود: در مرحله اول 270هزار نفر از سپرده‌گذاران اين تعاوني با اعتباري معادل 90ميليارد تومان از منابع موسسه ملل پرداخت شده و ساماندهي بسياري از سپرده‌گذاران بدون کسر سود سپرده آنان انجام شده است .
مروجي ادامه داد: رايزني‌هايي را با بانک مرکزي و قوه قضائيه براي پرداخت سپرده 9000نفر ديگر نيز انجام داديم که تا حدودي به نتيجه رسيده و انشالله تا 2تا 3ماه آينده تسويه کل سپرده گذاران انجام خواهد شد .
رئيس هيئت مديره موسسه اعتباري ملل با اشاره به برخي از تجمعات غيرقانوني در جلوي شعب موسسه افزود: طبق بررسي‌هاي صورت گرفته توسط وزارت اطلاعات و نيروي انتظامي بسياري از تجمع کنندگان سپرده گذار نبوده و به جهت تهيه فيلم براي شبکه‌هاي معاند و ضد انقلاب فعاليت مي‌کردند که خوشبختانه با دستگيري اين تعداد از فريب خوردگان از هفته گذشته ديگر تجمعي در جلوي شعبات موسسه اعتباري ملل صورت نگرفته است .
به گزارش اخبار بانک، مروجي افزود: هم اکنون موسسه اعتباري ملل در جايگاه مناسبي در بين بانکها و موسسات مالي و اعتباري قرار دارد .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.