صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    بانک
سرپرست معاونت بين الملل و امور ارزي تصريح کرد:
حضور بانک شهر در نمايشگاه کتاب با اولويت توجه به حوزه مسئوليت اجتماعي
شنبه 15 ارديبهشت 1397 - 13:13:07
  بزرگنمايي:

حضور بانک شهر در نمايشگاه کتاب با اولويت توجه به حوزه مسئوليت اجتماعياقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي سرپرست معاونت بين الملل و امور ارزي، با اشاره به نقش بانک شهر در تسهيل دسترسي به بن کارت‌ها گفت: حضور اين بانک در نمايشگاه کتاب با اولويت مسئوليت اجتماعي و با محوريت امور فرهنگي بسيار حائز اهميت است .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، عيسي قهرماني با اشاره به حضور بانک شهر در سي و يکمين نمايشگاه کتاب تهران براي سومين بار به عنوان بانک عامل، گفت: حضور امسال بانک شهر با تمرکز بيشتر در راستاي بهبود خدمات رساني به مردم بوده است .
قهرماني با بيان اينکه بانک شهر تمام تلاش خود را در بحث برقراري گفت وگو و تعامل فرهنگي انجام داده است، افزود: مشارکت اين بانک در اين رويداد بزرگ ، نشان از دغدغه آن در حوزه فرهنگي دارد .
وي با تاکيد بر اينکه خوشبختانه همه شرايط براي ارايه خدمات به روز به شهروندان و اهالي کتاب از سوي بانک شهر فراهم است، تصريح کرد: ارايه بن کارت‌هاي دانشجويي برگ زرين ديگر اين بانک در رفع دغدغه‌هاي قشر جوان بوده است .
وي با اشاره به نحوه استفاده از کارت ملي هوشمند به عنوان جايگزين بن کارت، افزود: بانک شهر براي بار ديگر با نوآوري‌هاي خود توانسته نقش ارزشي خود در بحث فرهنگ کتاب و کتاب خواني را به اثبات برساند و نوآوري در خدمت را که شعار اين بانک است محقق کند .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.