صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    بانک
مديرعامل بانک شهر خبر داد:
ارائه کارت اعتباري 50 ميليون ريالي به دانشجويان در نمايشگاه کتاب تهران
شنبه 15 ارديبهشت 1397 - 10:02:00
  بزرگنمايي:

ارائه کارت اعتباري 50 ميليون ريالي به دانشجويان در نمايشگاه کتاب تهراناقتصاد طلائي - اقتصاد طلائي مديرعامل بانک شهر با اشاره به ارايه خدمات کامل و به‌روز بانکي به غرفه داران، ناشران و بازديدکنندگان از سي و يکمين نمايشگاه بين‌المللي کتاب پايتخت، از ارائه کارت اعتباري تا سقف 50 ميليون ريال به دانشجويان در اين نمايشگاه خبر داد .
به گزارش پايگاه خبري نقدينه، حسين محمدپورزرندي با بيان اينکه "نوآوري در خدمت" به عنوان اصلي‌ترين شعار بانک شهر، سرلوحه اقدامات اين بانک است، افزود: بانک شهر در 3 سال گذشته با محوريت مسئوليت اجتماعي، حمايت از ارتقاي فرهنگ کشور را با تمام توان و بدون توجه به نگاه اقتصادي دنبال کرده و خواهد کرد .
وي تصريح کرد: خوشبختانه بانک شهر به همت کارکنان متعهد خود و با ارائه خدمات بانکي متفاوت، جذاب و کامل در نمايشگاه کتاب پايتخت؛ توانسته جايگاه ويژه‌اي در ميان جامعه دانشگاهي و علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر کشور کسب کند .
پورزرندي با بيان اينکه نوآوري در ارايه خدمات بانکي، خواست اهالي کتاب و کتابخواني از بانک شهر است، خاطرنشان کرد: بانکداري الکترونيک نياز امروز نسل جوان است و بانکداري سنتي مانند سابق پاسخگوي نياز مردم نيست و در اين راستا بانک شهر تمامي تلاش خود را براي ارائه مدرن‌ترين خدمات بانکي انجام مي‌دهد .
وي با اشاره به تفاوت ارائه خدمات به مراجعان در نمايشگاه امسال به نسبت سال‌هاي گذشته اظهار کرد: امکان خريد با استفاده از بُن کارت مجازي از سوي بانک شهر در دو سال گذشته، شاخصي از شعار نوآوري در خدمت اين بانک بود که امسال نيز اين اقدام به شکلي ديگر و با ارائه خدمت به مراجعان به شکل کارت ملي هوشمند اجرايي شد .
مديرعامل بانک شهر در ادامه از اعطاي تسهيلات مرابحه در قالب "کارت اعتباري" به دانشجويان در سي و يکمين نمايشگاه بين‌المللي کتاب پايتخت خبر داد و گفت: با افتتاح اين حساب و با حداقل موجودي 5 ميليون ريال که مي‌بايست به مدت سه ماه در سپرده قرار گيرد تا سقف 50 ميليون ريال کارت اعتباري به دانشجويان اعطا مي‌شود .
-->


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.