صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    فست فود بيست تيک
احمدي نژاد براي انتخابات مجلس برنامه ندارد/ اولويت اول پايداري ها براي انتخابات رياست جمهوري 96 احمدي نژاد
يکشنبه 24 آبان 1394 - 1:36:26 PM
  بزرگنمايي:

احمدي نژاد براي انتخابات مجلس برنامه ندارد/ اولويت اول پايداري ها براي انتخابات رياست جمهوري 96 احمدي نژاد

خبرايران-اين روزها آقاي احمدي نژاد به کارهاي فرهنگي علاقمند شده است.
سيد محمد جواد ابطحي ،عضو جبهه پايداري  از ادامه جلسات جبهه پايداري، جمعيت ايثارگران و حزب موتلفه اسلامي خبر داد و گفت:قرار براين شده که اين جمع از دوستان بر منشوري که قبلا تهيه شده اتفاق نظر کنند لذا آيات مصباح يزدي و موحدي کرماني براي اين منظور جلساتي داشته اند البته وفاق در شهرهاي بزرگ و کلان شهرها به خاطر ليست متعدد و کانديداهاي متنوع با مشکلاتي مواجه است هرچند که اصولگرايان تلاش مي کنند در اين شهرها هم به توافق برسند و بنده هم خوشبينم که ما شاهد کانديداتوري نيروهاي متعدد از اصولگرايان نباشيم.
اين نماينده  مجلس هشتم ادامه داد:در انتخابات مجلس خبرگان، اصولگرايان مشکلي ندارند لذا همانطور که جامعه مدرسين و جامعه روحانيت مبارز در انتخابات گذشته  عمل مي کردند در اين انتخابات هم اقدام خواهند کرد.
وي درباره فعاليت سياسي احمدي نژاد در انتخابات مجلس دهم ،گفت:به هيچ وجه آقاي احمدي نژاد براي انتخابات مجلس برنامه اي ندارند و قرار نيست از ليستي به صورت تشکيلاتي حمايت کنند البته نزديکان به ايشان مثل آقايان حاجي بابايي و ميرتاج الديني قصد کانديداتوري در انتخابات اسفندماه را دارند.
ابطحي اظهار داشت:از آنجايي که آقاي احمدي نژاد به هيچ وجه معتقد نيست که انشقاق در بين اصولگرايان بيشتر شود بنابراين تصميم ندارد از يک گروه سياسي در انتخابات مجلس حمايت کند.
وي در عين حال گفت:حضور احمدي نژاد در انتخابات رياست جمهوري 96بستگي به احساس تکليف ايشان دارد لذا اگر دوستان اصولگرا از آقاي احمدي نژاد چنين درخواستي داشته باشند بنده فکر نمي کنم رد کنند البته آقاي احمدي نژاد در آن هشت سال خيلي خسته شده اند چراکه متاسفانه بخشي از دوستان در پازل دشمن بازي کردند لذا تا وقتي به اين مطلب نرسد که دوستان اصولگرا اتفاق نظر پيدا کرده اند تصميم نخواهند گرفت البته اين مساله بستگي به کمپين هايي دارد که براي کانديداتوري در انتخابات رياست جمهوري 96از ايشان دعوت کنند کمپين هايي که در حال حاضر تشکيل شده اند.
اين فعال سياسي گفت:اين روزها آقاي احمدي نژاد به کارهاي فرهنگي علاقمند شده است و همانطور که مقام معظم رهبري به ايشان گفته اند براي جلوگيري از تحريف بيانات امام و خط امام تلاش مي کند.
وي همچنين درباره رابطه جبهه پايداري با احمدي نژاد نيز گفت:اين ارتباطات درحال حاضر بهتر شده است چراکه وقتي گرد و غبارها فرو مي نشيند انسانها همديگر را بهتر مي ببينند ضمن اينکه اولويت اول دوستان ما درجبهه پايداري همچنان آقاي احمدي نژاد است هرچند که برخي از اصولگرايان به دنبال چهره جديد ديگري هستند./آريا نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.