صفحه اصلي : درباره ما : ارتباط با ما : RSS : پيوندها : خبرنامه الکترونیکی  
سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
    رستوران عبدلي
خوش‌شانس ترين آدم کره زمين! +عکس
پنجشنبه 11 ارديبهشت 1393 - 6:21:08 PM
  بزرگنمايي:

خوش‌شانس ترين آدم کره زمين! +عکس

خبر ايران - به نظر مي‌رسد که اين شخص در صدر جدول خوش شانس ترين افراد جهان قرار دارد. او از حوادثي همچون چپ شدن قطار، آتش گرفتن اتومبيل، تصادف هاي رانندگي و حتي سقوط از هواپيما جان سالم به در برده است.
 
 به گزارش خبر ايران ،  به نظر مي‌رسد که اين شخص در صدر جدول خوش شانس ترين افراد جهان قرار دارد. او از حوادثي همچون چپ شدن قطار، آتش گرفتن اتومبيل، تصادف هاي رانندگي و حتي سقوط از هواپيما جان سالم به در برده است.

با "فرين سلاک"(Frane Selak ) آشنا شويد. آقاي سلاک استاد موسيقي در کشور کرواسي است. در سال 1962 ميلادي، او سوار بر يک قطار از شهر "سارايوو" به سمت "دوبروونيک" در حال حرکت بود که به دلايلي که هرگز مشخص نشد، قطار از ريل خارج شده به درون درياچه اي يخ زده چپ مي شود. در اين حادثه 17 نفر جان خود را از دست دادند ولي سلاک زنده ماند. او در اين حادثه تنها دستش شکست و بدنش نيز يخ زدگي و کبودي جزئي برداشت.

خوش‌شانس ترين آدم کره زمين!

پس از گذشت يک سال، در سفري هوايي از شهر "زاگرب" به سمت "رييکا"، درب هواپيمايي که او در آن قرار داشت از جا کنده مي شود و تمامي 20 سرنشين آن به هوا پرتاب مي شوند. در اين حادثه 19 نفر از آنها بر اثر سقوط به زمين جان خود را از دست مي دهند و تنها آقاي سلاک به طرز معجزه آسايي بر روي پته اي از کاه و يونچه فرود مي آيد و زنده مي ماند.

در سال 1966 ميلادي، او سوار بر اتوبوس بود که اتوبوس به داخل رودخانه اي مي افتد. در اين حادثه 4 نفر جان خود را از دست مي دهند ولي آقاي سلاک بارديگر سالم و سلامت از اين حادثه جان سالم به در مي برد.

خوش‌شانس ترين آدم کره زمين!

در سالهاي 1970 و 1973، او 2 بار از ماشيني که توسط سانحه ي رانندگي آتش گرفته بود، نجات مي يابد.

در سال 1995 ميلادي، يک اتوبوس داخل شهري با او برخورد مي کند و او بار ديگر زنده مي ماند.

در سال 1996، او در تلاش براي عدم برخورد با کاميوني که از رو به رو در حال نزديک شدن بود، مجبور مي شود از مسير منحرف شده و با صخره اي برخورد مي کند. او از ماشين به بيرون پرتاب شده و روي يک درخت فرود مي آيد. بر روي درخت او مشاهده مي کند که چگونه ماشينش پس از برخورد به صخره ها با پيمودن مسافت 300 متر، به اعماق دره سقوط مي کند.

خوش‌شانس ترين آدم کره زمين!

در سال 2003 ميلادي در کرواسي، بليط بخت آزمايي آقاي سلاک برنده ي قرعه کشي مي شود و او صاحب 1 ميليون دلار مي شود. اين بار ديگر نيازي نبود که او از سانحه اي جان سالم به در برد. او در سن 74 سالگي ادعا کرد که اين اولين بليط بخت آزمايي خريداري شده توسط او در 40 سال اخير است.

خوش‌شانس ترين آدم کره زمين!

سلاک پس از دريافت اين جايزه، يک ويلاي بزرگ در يکي از زيباترين جزيره هاي دنيا مي خرد و مدتي از دوران کهولت را با آرامش در آنجا سپري مي کند. ولي اين وضعيت زياد به طول نمي انجامد. او پس از گذشت 2 سال اين ويلا را مي فروشد و پولش را ميان خانواده و دوستانش تقسيم مي کند. خودش هم در خانه اي حقيرانه در شهر "پترينيو" سکني گزيده و مشغول ساخت و ساز عبادتگاه "مريم مقدس" مي شود. 


 نظرات شما

نام:
پست الکترونيک:
متن: *
پست بانک
بانک آينده
دهكده آبي پارس
بانک سپه
7
وب دا
atabat
بانک ملی
اخبار محرمانه
تهران سما
بيمه دي

© - inni.ir . All Rights Reserved.